Ми готові всіх важкохворих з окупованих територій забрати в Україну, — Корчинська

496 Читать новость на русском

Перший заступник голови комітету ВР з питань охорони здоров'я Оксана Корчинська в ефірі Телеканалу новин "24" розповіла про проблеми медицини.

Про смерть дівчини, через помилку лікарів на Полтавщині

— Це не поодинокий випадок и не випадок тільки однієї лікарні. Це біда всієї України і може статись будь-де. І це проблема навіть не обладнання і не умов лікарні, а людського фактору. Головні лікарі пояснюють нам цю ситуацію тим, що їм не вистачає кадрів, що є великий дефіцит професіоналів по всім областям України. І ми ще й додатково запрошуєм лікарів в Донецьку, Луганську область –допомогти нам там.

Про медичну реформу

— Той закон, який подали до Ради, стосується реформи тільки закладів охорони здоров'я. Це стосується того, що вони мають право перетворюватись в акціонерні товариства, змінювати форму власності, розпоряджатись своїм бюджетом. Але реформа взагалі – це не тільки цей законопроект. Цей законопроект – це тільки маленька цеглина у побудову реформ.

Медицина в зоні АТО

— Я 7 років контролювала ситуацію по онкохворих дітях. І на сьогодні ми вивезли їх з зони АТО та розподілили між лікарнями по Україні. І ми готові всіх важкохворих з окупованих територій забрати в Україну.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук