"Небезпечно для здоров’я": Супрун застерегла від самолікування в мережі

220 Читать новость на русском
Чому небезпечно шукати інформацію про свій стан здоров'я
Чому небезпечно шукати інформацію про свій стан здоров'я / Фото з вільних джерел

Часто виникають випадки коли людина начитавшись інформації про хворобу, спостерігає у себе її симптоми або ж навпаки – при перших симптомах людина починає шукати інформацію.

Про це виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

Читайте також: Яке правило режиму харчування не можна порушувати

Це трапляється часто, адже у мережі існує безліч ресурсів, де опубліковані різні “експертні” думки та успішні історії одужання. Часто там відсутній коментар лікаря. Однобічне висвітлення інформації може спонукати вас нехтувати справді дієвими та корисними порадами, які ви могли б отримати у лікаря.

Не шукайте інформації про свій стан здоров'я в Інтернеті
Не шукайте інформації про свой стан здоров'я в Інтернеті

Тенденції пошуку діагнозу створили алгоритм поведінки: спочатку люди визначають власні симптоми, шукають причини в інтернеті та зрештою самостійно ставлять собі діагноз взагалі без візиту до лікаря.

Проте такий пошук інформації може призвести до надмірної тривожності та небезпеки лікування хвороби, якої немає. Найкраще у таких випадках звернутися до лікаря та проконсультуватися з ним.

Якщо ж ви шукаєте інформацію в інтернеті, потрібно користуватися авторитетними ресурсами. Навіть якщо ви знайшли якусь інформацію в Інтернеті, потрібно завжди консультуватися з лікарем.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук