Перегляд порно може вплинути на сексуальну орієнтацію

Перегляд порно
Перегляд порно / thenextweb.com

Порносайт провів дослідження "цифрової сексуальності" серед своїх користувачів і встановив зв'язок між частотою перегляду порно і бісексуальністю. В опитуванні взяли участь 11 тисяч людей.

Під час дослідження запитували про вік, стать, сексуальні переваги, наявність партнера, політичні погляди і т. д. При обробці даних з'ясувалося, що 22% відвідувачів сайту вважають себе бісексуалами. До натуралів, геїв і лесбіянок відносять себе тільки 67%.

Читайте також: Тест: що ви знаєте про секс?

13,09% бісексуалів дивляться порно раз в тиждень, а 19,73% – від двох і більше разів на тиждень. З тих, хто переглядає по одному ролику в день, бісексуалів 23%, а з тих, хто робить це кілька разів на добу – 27%.

Ці результати частково свідчать про те, що частий перегляд порно може пробудити в людині бісексуальність. Це пояснюється тим, що чим більше людина дивиться порно, тим краще розуміє, наскільки різноманітною може бути сексуальність.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук