Що таке "псевдозрілість" та чим вона небезпечна

314 Читать новость на русском
Що таке "псевдозрілість"
Що таке "псевдозрілість" / us.exaude.com

Психолог і гешталь-терапевт Марія Долгих пояснює, що "псевдозріла" особистість – це людина, яку змусили в дитинстві занадто рано подорослішати.

Про це йдеться на сайті психолога.

Читайте також: Що таке надмірна тривога і чим вона небезпечна

Найчастіше ця явище виникає тоді, коли батьки не були готові чекати та дозволити дитині рости в її біологічному ритмі. Вони вимагали дорослої поведінки. Деякі батьки ще з дитячого садка націлені виростити переможців олімпійських, спортивних змагань, інтелектуалів.

Що таке
Що таке "псевдозрілість"

Такі люди у дорослому житті успішні, ззовні щасливі, але у випадку, якщо щось йде не так, вони схильні до психічних навантажень більше за інших.

Психолог зазначила, що "псевдозріла" особистість не має права на те, щоб здатися, розклеїтись, не подолати. А якщо так відбувається, то вона відчуває потужний стрес, який вибиває її з колії.

Всі уявлення про цю людину руйнуються. І тоді невдача переживається людиною як серйозна криза ідентичності і світосприйняття.

Чим небезпечна
Чим небезпечна "псевдозрілість"

Попри те, що криза несе в собі потенціал росту, вона переживається "псевдозрілою" особистістю дуже болісно.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук