Швейцарці приїхали волонтерити в Україну

813 Читать новость на русском

Швейцарські лікарі приїхали працювати в Україну безкоштовно. На базі державного науково-практичного медцентру дитячої кардіології відкриватимуть міжнародний центр, де будуть робити складні операції на серці.

Визнаний в світі серцево-судинний хірург, засновник медичної фундації "Серце евразії", Пауль Фогта, приїхав працювати в Україну на постійній основі. Безкоштовно. Хоче відкрити тут міжнародний центр, де робитимуть складні операції на серці.

Багато пацієнтів готові втратити всі свої заощадження, щоб поїхати за кордон на лікування. Наша ж мета зберегти цих пацієнтів, залишити в Україні. Оскільки тут можна отримати таку ж високоякісну допомогу. Тому центр, який ми відкриємо, зможе допомогти пацієнтам з близького зарубіжжя,
— наголошує лікар.

В Україні швейцарський кардіохірург не вперше. Рік тому оперував жінку, яка не могла мати дітей через ваду серця. Їй мусили поставити штучний клапан, та Фогту вдалося розробити більш щадливу процедуру. Беруться швейцарські та українські хірургі і за неоперабельні випадки.

Професор Фогт переїжджає в Україну надовго. Вже найближчим часом чекає на свою команду асистентів. Спільно з українськими медиками будуть проводити досліди на тваринах. У планах команди – віднайти нові методи оперативних втручань.

До слова, щоб забезпечити бійців сучасними протезами, поки їх відправляють закордон. Та тепер багатофункціональні протези хочуть робити і в Україні.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук