В США схвалили перші ліки проти коронавірусу

Лікування плазмою крові / unsplash.com

Тепер лікарі в США можуть лікувати найважчих хворих на коронавірус за допомогою плазми крові. Її потрібно брати від тих, хто вже одужав від Covid-2019.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) дозволило використовувати плазму пацієнтів, які одужали від коронавірусу, для лікування найважчих хворих, пише The Daily Mail.

Також на тему: Опублікували рекомендації, які допоможуть вижити людям з важкими формами коронавірусу

Мова лише про тих, хто перебуває в критичному стані й потребує використання штучної вентиляції легенів. Плазма крові містить антитіла, які виробляються в організмі людини для боротьби з хворобою.

Активні переливання плазми допомагають йому хворим посилити імунну реакцію на інфекцію і здолати патоген.

Застосування плазми крові для лікування коронавірусу

Переливання плазми використовуються медициною не перший вік, і медики Китаю активно застосовували цю методику для боротьби з коронавірусом.

Масштабне застосування цього методу стримується з однієї причини – немає такої кількості донорів. Саме тому плазма буде використовуватися тільки для лікування найважчих пацієнтів. 

Коронавірус Симптоми
Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук