Вчені з'ясували, які види спорту допомагають побороти депресію

Вчені з'ясували, які види спорту допомагають побороти депресію / Unsplash

Науковці проаналізували 1,2 мільйони анкет американців, для того, щоб визначити, як заняття спортом впливає на психологічне здоров'я.

Дослідження провела група вчених із Оксфордського та Йельського університету.

Читайте також: Чи мотивують соцмережі зайнятися спортом

З'ясувалося, що кращі види спорту для людей з депресією – це командна гра, їзда на велосипеді і аеробіка.

У дослідженні розладів вчені сконцентрувалися саме на депресії, а серед видів фізичної активності враховували не тільки спорт, але і домашню роботу, турботу про дітей, прогулянки і так далі. В анкетах добровольці вказували, як часто вони займалися спортом і іншими видами фізичної активності, і як часто спостерігали у себе симптоми депресії за останній місяць.

Командні ігри допомагають позбавитись депресії
Командні ігри допомагають позбавитись депресії

В середньому учасники дослідження повідомляли, що депресивні епізоди тривали від трьох до чотирьох днів. У респондентів, які займалися спортом, депресивних днів було на 1,5 менше. Кращих результатів досягли ті, хто займався три-п'ять разів на тиждень по 30-60 хвилин. А ось добровольці, які перестаралися зі спортом, займалися собі на шкоду і відчували себе навіть гірше пасивних учасників.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук