Що робити, коли підозрюєте у себе коронавірус: пояснення МОЗ

При підозрі у пацієнта на коронавірус саме лікар має обирати тактику, – МОЗ / depositphotos.com

Заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко розповів, що робити, коли ви підозрюєте захворювання на коронавірус. Насамперед МОЗ рекомендує сконтактуватися і постійно дотримуватися контакту з лікарем.

Якщо в людини є спимптоми гострих респіраторних захворювань, то постійний контакт з лікарем допоможе уберегти її від можливих ускладнень, зазначив Ляшко під час свого брифінгу.

Цікаво У МОЗ заявили про перехід до другого етапу боротьби з коронавірусом: що це означає

Коли такий контакт встановлено, вже сам лікар повинен обрати тактику ведення пацієнта з підозрами на можливе захворювання коронавірусом.

У разі такої необхідності він першим прийде додому до хворого, проведе його огляд інструментальними методами досліджень. Вже тоді лікар буде ухвалювати рішення щодо подальших тактик лікування або діагностики,
– розповів заступник голови МОЗ.

За його словами, нині не існує прямої заборони про те, що пацієнту з невідкладним випадком, не можна відвідувати лікарні. Втім Міністерство охорони здоров'я рекомендує обмежити кількість таких відвідувань.

"Радимо обмежитися спілкуванням тільки з лікарем. У всіх ургентних випадках, зокрема при пневмонії, є чіткі алгоритми, як доставити людину у той медзаклад, який спроможний буде надати допомогу", – розповів Віктор Ляшко.

коронавірус, симптоми
Симптоми коронавірусу / інфографіка 24 каналу

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук