Як мотивувати дитину ходити в школу: поради батькам

343 Читать новость на русском
Як мотивувати дитину ходити в школу
Як мотивувати дитину ходити в школу / unsplash.com

Часто на початку навчального сезону батьки стикаються з тим, що важко підтримувати пізнавальний інтерес та навчальну мотивацію у дітей, яким після трьох місяців літніх канікул треба прокидатись й збиратись до школи.

Про це розповіла психолог Вікторія Горбунова, пише на своїй сторінці у Facebook  в.о. міністра охорони України Уляна Супрун.

1. Якщо дитина опирається і не хоче до школи, спробуйте спочатку розібратися, що саме її демотивує йти на уроки.

Читайте також: Які є типи батьків та як вони впливають на малюка

Якщо школяр вважає завдання нудними – допоможіть знайти в них цікаве, покажіть як та де можна застосувати здобуті знання та вміння,
– йдеться у дописі.

2. Якщо дитина не певна в собі та своїх силах – підтримайте її, нагадайте час, коли все вдавалось, підкажіть, як зробити швидше та якісніше, давайте підказки, хваліть за успіхи, будьте поряд і будьте опорою.

3. Якщо дитина не хоче до школи через тиск інших людей чи знецінення – покажіть їй, що це не так, скажіть щось добре та особисте, підкресліть те, наскільки ви цінуєте свою дитину та її зусилля.

4. Допомагайте дитині розвинути власну мотивацію, в основі якої лежать не примус, а відчуття власної самодетермінованості ("мені це цікаво і потрібно"), компетентності ("я можу це зробити") та добрих стосунків з людьми ("я відчуваю підтримку").

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук