Які жінки більше схильні до післяпологової депресії

615 Читать новость на русском
Які жінки більше схильні до післяпологової депресії
Які жінки більше схильні до післяпологової депресії / goodnet.org

Американські вчені дослідили зв'язок між впливом природного світла на психологічний стан людини і депресією після пологів.

Результати роботи дослідники опублікували в журналі Journal of Behavioral Medicine.

Читайте також: Чотири основні ознаки психічної травми

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожна шоста жінка схильна до післяпологової депресії.

Для цього дослідники проаналізували дані, отримані від 293 жінок, які брали участь в клінічному випробуванні, що стосувалося якості сну молодих матерів до і після пологів.

Найнижча ймовірність розвитку депресії (26%) була у жінок, останній триместр вагітності яких збігся з місяцями з довгою тривалістю дня – літо.

Які жінки більше схильні до післяпологової депресії
Які жінки більше схильні до післяпологової депресії

Найбільш висока ймовірність розвитку післяпологової депресії (35%) виявилася у матерів, які народили в місяці з коротким світловим днем. Це, до прикладу, пізня осінь, зима і рання весна

Післяпологова депресія загрожує тим жінкам, в організмі яких дефіцит серотоніну. Тому вчені радять проходити світлотерапію і приймати вітамін D.

Висновок вчених такий: післяродова депресія в більшості випадків виявилася у матерів, які перебували на третьому триместрі в серпні або ж на початку листопада.

Що таке депресія?Це психологічний стан, яким описують пригнічений настрій, симптоми та синдроми афективних розладів. Перебіг депресії пов'язаний з низьким рівнем серотоніну в мозку людини. Депресію лікують медикаментозними та психологічними методами.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук