Про це 24 каналу розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. Він підтвердив, росія перекидає своїх офіцерів з правобережжя на лівобережжя Херсонщини.

Цікаво Українська артилерія пошкодила ворожу ППО на Півдні: встановити нові системи росіяни не можуть

російське керівництво тікає, поки є можливість

Значна частина військового керівництва вже залишила Херсон, тому що розуміють, дуже небезпечно їм там перебувати. І в той момент, коли ЗСУ перейдуть до активної фази деокупації Херсону, то в них не буде можливості і часу в повному обсязі виїхати,
– розповів Соболевський.

Він зазначив, що така завчасна втеча військового керівництва росії, дуже "круто" позначиться на особовому складі окупантів, які залишились в обласному центрі. Бо вони розуміють, якщо вже їхнє керівництво залишило Херсон, то всі їхні меседжі "росія в Херсоні – назавжди" – це лише пропаганда і не більше.

Соболевський про втечу командирів окупантів: дивіться відео

ЗСУ, схоже, ще раз поцілили в Антонівський міст

Заступник голови Херсонської облради також зауважив, що вночі було чутно вибухи з напрямку Антонівського мосту. Утім, говорити щось напевне поки рано, слід дочекатись офіційного підтвердження від ЗСУ і від Генштабу. Але Соболевський пояснив, що черговий удар по мосту – цілком виправданий.

"окупанти намагаються поновити мости. Хоча ті роботи, які вони проводять з поновлення, неякісні і без дотримання технологій", – наголосив Соболевський.

До теми "Бавовна" на позиціях окупантів на Херсонщині: є ймовірність удару по Антонівському мосту

За його словами, місцеві відмовляються допомагати росіянам відновлювати ці шляхи. Але для окупантів вони є дуже важливими, тому що за їхньої відсутності, руйнується їхня логістична система.

Останні події на Півдні України: коротко