Херсон продовжує мужньо протистояти російським окупантам. Попри блокаду та терор мирного населення херсонці не здаються та чинять шалений опір рашистам.

Читайте також Ворог обстрілює звільнені Циркуни на Харківщині запалювальними снарядами

Відключення зв'язку

Російські окупанти знову відключили стільниковий зв'язок у Херсоні. Зокрема, зараз не працюють мережі операторів Київстар і Vodafone. Ворог може використовувати такі заходи для поширення дезінформації або для спроби приховання своїх злочинів від зовнішнього світу.

Ситуація в Херсоні

Російські окупанти на Херсонщині діють у "найкращих" традиціях СРСР. Стало відомо про масові викрадення мирних людей, мова йде про сотні мирних українців. Згодом зв'язатися вдається далеко не зі всіма, подальша доля зниклих невідома.

Окрім того, російські окупанти з якогось дива вигадали, що залишаться у Херсоні надовго, і почали завозити у помешкання українців своїх родичів. Росіяни приїжджають не лише з території тимчасово окупованого Криму, а й багатьох регіонів Росії.

Тим часом терористи завдають місту великих збитків, доводячи усім своє і без того відоме на весь світ дикунство. З'явилося відео розгромленого вокзалу у Херсоні – таке могли вчинити тільки росіяни.

Тим часом Кремль активно думає про те, що далі робити з окупованою Херсонщиною. План з проведенням так званого "референдуму" та утворенням ще однієї псевдореспубліки провалився – безпрецедентний опір українців зламав їм усі злочинні плани. Тепер росіяни починають думати про приєднання Херсонської області до своєї території. У їхні хворі голови прийшла ідея про юридично "легітимну та чітку" процедуру такого кроку.

А тим часом російське Головне управління розвідки та ФСБ дуже серйозно побили горщики. Причина, як завжди у випадку з росіянами, полягає у поділі награбованого майна на окупованій Херсонщині. Окупанти намагаються поділити усе: вкрадене зерно, аграрну техніку, автобуси. Як показує досвід, доволі часто у російській армії такі чвари завершувались перестрілками, тож ГУР та ФСБ не варто ламати свої "скрєпні" традиції та також вхопитися за зброю.

Дивіться відео до теми – в окопі окупантів знайшли пральну машину