Парасюк — Колєсніков
"Найсвіжішу" бійку у Верховній Раді влаштував позафракційний депутат Володимир Парасюк. Зокрема, під час виступу представника "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова, який закликав відправити у відставку мера Львова Андрія Садового, Парасюк підійшов до робочого місця Колєснікова і закрив мікрофон. Після цього почалася штовханина, а потім і бійка.
Нагадаємо, це уже не перша витівка з "розпуcканням" рук сотника Євромайдану. Щоправда, точніше сказати, ніг. Пам’ятаєте, як минулого року, Парасюк вдарив ногою у голову генерала СБУ Василя Пісного?
Суперечці між високопосадовцем СБУ і нардепом передувала промова Парасюка, в якій він звинуватив Пісного в корупції, контрабанді і причетності до кримінального світу. Опісля, Парасюк вдарив Пісного ногою в голову.
Барна — Яценюк
Колишній прем’єр міністр України Арсеній Яценюк за останні півроку чи не найбільше запам’ятався своїм курйозним виступом у Верховній Раді, коли до нього підійшов депутат від БПП Олег Барна з букетом квітів і вдарив ним колишнього прем'єра. Барна спробував винести Яценюка з трибуни, схопивши його між ніг. Далі підбігли нардепи, зокрема із Народного фронту Іванчук та Бурбак і спробували відтягнути Барну. Зав'язалася бійка.
Після цього інциденту Олегу Барну виключили із фракції Блоку Петра Порошенка.
Мельничук — Ляшко
Ініціатором цієї бійки став Ляшко. Підтримали його й інші члени Радикальної партії. Зокрема, їх обурила звістка про перехід колишнього члена фракції цієї партії, екс-комбата "Айдару" Сергія Мельничука, в групу депутатів "Воля народу". Сутичка почалася після того, як соратники Ляшка спробували не впустити Мельничука до сесійної зали.
Мельничук стверджує, що Ляшко накинувся на нього із звинуваченнями і він був змушений захищати "честь офіцера".
Івченко — Соболєв
Спостерігаючи за роботою депутатів у парламенті, здається, махання кулаками — одне з їхніх улюблених справ. Так, бійка між нардепом від "Самопомочі" Єгором Соболєвим та народним обранцем від "Батьківщини" Вадимом Івченком — закінчилася розбитою губою Соболєва та закривавленим обличчям Івченка.
А почалася, за словами Соболєва, тому, що Івченко влаштував проти нього та Комітету з протидії корупції кампанію "цькування" у пресі, через законопроект, який "пропонує віддати місцевим депутатам право змінювати призначення і роздавати землі за межами населених пунктів".
Бійка через мову
Обговорення знаменитого законопроекту Ківалова-Колесніченка про основи державної мовної політики закінчилося бійкою. Коли аргументи у сторін закінчилися — в хід пішли кулаки.
Нагадаємо, 10 серпня 2012 року в Україні набув чинності "мовний закон" Колесніченка-Ківалова.
Відповідно до закону, державною мовою залишалася українська. Громадяни, які проживали на території де функціонувала мова меншин, зобов’язані використовувати та розвивати регіональну мову. Такий законопроект порушував Конституцію України.
23 лютого 2014 року, під час Революції гідності Верховна рада зібрала екстрене засідання та скасувала закон Колесніченка-Ківалова. Однак, досі на документі так і не стоїть підпис президента, тож мовний закон продовжує діяти. Права російськомовного населення України захищені.