Зеленський показав президентський спортзал на своїй сторінці у Facebook. Окрім нього у залі тренується ще й керівник Адміністрації Президента Андрій Богдан.

Читайте також: Кому найбільше довіряє Зеленський: топ-2 чиновники

На Банковій. Хоч гантелі не вкрали,
– з іронією написав глава держави.

Як видно на світлинах, у спортзалі є різні види гантель, тренажери та швецька стінка.

Ще до походу у політику Володимир Зеленський активно займався спортом. Він навіть створив свій відеоблог, де повністю показував тренування, відтворюючи необхідний комплекс вправ. При цьому будучи ще шоуменном, Зеленський під час тренувань часто жартував і давав корисні поради прихильникам.

До слова, іронічними словами про гантелі в АП, Зеленський нібито нагадав, що раніше команда попереднього президента Петра Порошенка вивезла з ситуативної кімнати в Адміністрації усе обладнання, техніку та сервери з секретною інформацією. Відео з порожньої кімнати показував секретар РНБО Олександр Данилюк.

Читайте також: Зникнення серверів з Адміністрації Президента: що про це відомо

Тоді у п'ятого глави держави не залишилися без відповіді і запевнили, що обладнання було орендоване на гроші Порошенка і повернуте орендодавцю. Окрім того, жодної секретної інформації на серверах не було.

Проте, не все так просто. У 2018 році екс-заступник голови АП розповідав, що всю техніку в кімнату збирали з держустанов. А сам Порошенко перед першим туром виборів президента вихвалявся що в його ситуативній кімнаті встановлене обладнання, яке дозволяє вести телефонні переговори з урядом США по сучасному захищеному зв'язку. Окрім того, там була система шифрування конфіденційного зв'язку з країнами Європи та зв'язок зі штаб-квартирою НАТО і з генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом.