Олег Шайтанов, зазначив, що помилки з боку української команди були, але спортсменки впоралися із ситуацією 0:2 у першому таймі й завершили матч перемогою.

Звичайно, ми дуже хотіли сьогодні перемогти. Неправильно грали в першому таймі, тому пропустили два м'ячі. Але все ж таки зуміли вибратися із цієї ситуації з честю. Я вважаю, що дівчата проявили характер. Вони в перерві сиділи в роздягальні мовчки. З мого боку теж багато слів не було. Потім дівчата вийшли на майданчик і зробили свою справу. Попереду вихідний. Треба відпочити. Ми хочемо виконати завдання й потрапити до фінального турніру Євро, – цитує наставника збірної України офіційний сайт ФФУ.

В останньому матчі відбору наша команда зіграє проти Казахстану. Матч відбудеться у суботу, 15 вересня. Початок – о 18:00.