Протистояння буде запеклим – продемонструвала рівна та результативна гра команд в рамках Єврочелленджа, дебютного для наставника нашої збірної Олександра Годинюка. На гол господарів ковзанки українці в стартовому періоді відповіли двома.

Побєдоносцев реалізував більшість, а Німенко став автором голу в роздягальню, за 10 секунд до сирени. Потужний постріл Наваренка збільшив перевагу "синьо-жовтих" до двох шайб. Однак збірна Польщі швидко ліквідувала відставання, організувавши два голи за півхвилини. Алексюк і Доніка знову повернули Україні гандикап у дві шайби.

І знову його виявилося замало. В третьому періоді закидали тільки господарі, зрівнявши рахунок і перевівши матч в овертайм. У додатковий час фортуна посміхнулася полякам, які й здобули два очки. "Синьо-жовтим" дістався один бал. Наступний поєдинок обіцяє бути легшим для українців. Суперник – збірна Румунії – стартував поразкою 0:8 від угорських хокеїстів.