Однак, якщо Путін помре чи з інших причин не зможе виконувати обов'язки президента, так звана російська еліта вже матиме наступника. Детальніше про це 24 Каналу розповів громадський діяч, письменник, публіцист Ростислав Мурзагулов.

Читайте також Головні прорахунки Путіна у війні проти України: у CNN вказали на помилки диктатора

Кого можуть обрати замість Путіна

Не зовсім правильно стверджувати, що усю Росію контролює лише Владімір Путін. Чимало влади має й секретар Ради безпеки Росії Ніколай Патрушев.

Подібних генералів дуже багато, кожен відповідає за своє. Всі ці гвинтики мають крутитися разом для того, щоб бути бандою, яка може "ефективно" вбивати, ґвалтувати, захоплювати. Структура у них ієрархічна, бандитська. Зверху справді Патрушев, але немає його повновладдя,
– пояснив Ростислав Мурзагулов.

Не виключено, що ця "еліта" готує наступника Владіміру Путіну, розуміючи, що він, щонайменше, не вічний. Водночас на це можна поглянути й з іншого боку.

"Але що, власне, їх не влаштовує, що в них не так? У них все добре, Путін слухається, війни розв'язує та не збирається їх закінчувати, несе чергову ахінею на своїх заходах. Тому, думаю, що генералів цілком влаштовує цей "ручний президент для домашнього користування", з яким вже ніхто не стане розмовляти. ", – наголосив громадський діяч.

Тому Владімір Путін, найімовірніше, залишатиметься при владі стільки, скільки це фізично буде можливо.

На заміну в них завжди буде готовий якийсь Патрушевський синок (Дмітрій Патрушев – 24 Канал). Ці генеральчики люблять обирати з усіх можливих наступників якогось найгіршого, на якого величезна пачка компромату і він, у випадку чого, не буде зчиняти галасу. Прийде Путіну на заміну якийсь "Іванов чи Петров", який нікому не відомий,
– зазначив Мурзагулов.

Цілком імовірно, що Ніколай Патрушев не захоче робити свого сина Дмітрія – міністра сільського господарства Росії – новим президентом. Натомість еліта Росії поставить замість Путіна (вже тоді, коли цього неможливо буде уникнути) когось зручного для себе.

Останні новини з Росії

  • У четвер, 29 лютого, Владімір Путін звернувся до Федеральних зборів. Очікувано, диктатор згадав про ядерну зброю, наголосивши, що стратегічні ядерні сили Росії буцімто "перебувають у стані повної готовності". Окрім погроз заходу, Путін також звертався до росіян, озвучуючи обіцянки, які лунають від нього з року в рік.
  • Цікаво, що у Росії з'явився указ про військові збори російських резервістів на 2024 рік, який підписав Путін. На підставі цього указу мобілізаційне управління міноборони Росії готуватиме відповідну директиву, яка надійде до військкоматів регіонів. Додамо, що найближчим часом росіянам, які перебувають у запасі, мають надсилати повістки.
  • Не затихає й історія про інтерв'ю Владіміра Путіна Такеру Карлсону. Сам журналіст висміяв російського президента, відверто сказавши, що байки Путіна про "нацистів" в Україну – це "найтупіше", що він чув. Однак потішно й інше. Прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков поспішив похвалити Карлсона та виправдати його заяву. Пєсков заявив, що Карлсон, мовляв, американець, який може не все розуміє, зате слухає.