Ілсінью допоміг "Сан-Паулу" пройти до півфіналу

“Триколори” в півфіналі. Бразильський "Сан-Паулу" зумів пробитись до 1/2 чемпіонату однойменного штату.

21-разові переможці чемпіонату Паулісти на своєму шляху до півфіналу прибрали із дороги "Португезу". Відкрив рахунок за “триколорів” колишній гравець “Шахтаря” - Ілсінью замкнув навіс Жана. Через кілька хвилин “Португезa” відповіла пострілом Фердінандо - Рожеріо Сені врятував “Сан-Паулу”.

Не підвела реакція голкіпера-бомбардира і у другій половині зустрічі, коли пробивав головою Адемір Сопа. А ось за 10 хвилин до завершення зустрічі Дагоберто забив свій 9 м’яч у турнірі - викрутивши м’яча, як у більярді, після пасу Ілсінью - 2:0. У півфіналі "Сан-Паулу" зустрінеться із “Сантосом”.