Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Американський диктатор: зупинити Трампа буде важко
  Президент США Дональд Трамп напередодні відкрито висунув ідею про перенесення виборів глави держави з 3 листопада 2020 року. За його словами, в умовах пандемії неможливо забезпечити чесне та відкрите голосування. Адже занадто багато людей голосуватимуть поштою, а це – джерело махінацій.
 • blog_ava
  "Гра престолів" по-російськи, або Гряде потужне повстання проти Путіна
  РФ перебуває на порозі істотних змін. Про це говорять зараз як місцеві спостерігачі, так і міжнародні фахівці. Всі вони бачать, що рейтинг підтримки Путіна мляво висить в районі 20%, і що ніяких можливостей підвищити його немає. Крім того, по всій Росії пішли локальні антипутінські процеси, здатні швидко злитися в один національний і позбавити цю країну від диктатора.
 • blog_ava
  Політична смерть Лукашенка: хто погубить білоруського диктатора
  Президент Білорусії Олександр Лукашенко днями зумів заглянути в обличчя власної смерті. Поки мовиться тільки про політичну смерть, але зараз він настільки впевнено пішов по стопах Каддафі і Чаушеску, що вже нічого не можна виключати.
 • blog_ava
  Смертельна помилка Лукашенка: про що домовився з Путіним
  Після "обнулення" на початку липня Путін опинився зовсім без легітимності, а тому був змушений вдатися до насильства, аби зберегти свій режим. Річ у тім, що тільки насильство і людська кров можуть підтримувати життя в авторитарному режимі, якщо в ньому не залишилося легітимності.
 • blog_ava
  Масові арешти в Росії: Путін опинився в складній ситуації
  Нещодавнє всенародне голосування щодо поправок до російську конституцію закінчилося жахливим провалом для Володимира Путіна. А всіх, хто був проти – арештовували.
 • blog_ava
  Розкол у Кремлі та в РПЦ: Путіна збираються повалити
  У РПЦ назріває розкол. До того ж, з точки зору глибоко віруючих людей, розкольниками у даному випадку виступили патріарх Кирило і керівництво РПЦ – митрополити та єпископи.
 • blog_ava
  Повне обнулення Путіна: які сюрпризи чекають на Росію
  Центральна виборча комісія Російської Федерації вранці 2 липня оголосила офіційні результати так званого "всенародного голосування" щодо поправок до конституції. За її даними, за оголошення Володимира Путіна "вічним російським царем" проголосували 78% виборців, проти – 21%.
 • blog_ava
  Змова Росії з талібами: Путін і Трамп викопали собі могили
  РФ вже точно є країною-спонсором тероризму. Весь світ дізнався про це напередодні завдяки серії публікацій в американських і британських виданнях. Газета NYT першою написала про те, що російська військова розвідка вже майже рік платить бойовикам руху "Талібан" гроші за вбивство військовослужбовців НАТО та США в Афганістані.
 • blog_ava
  Путін перетворюється на Лукашенка: плани Кремля приречені на провал
  Після білоруського диктатора Олександра Лукашенка його російський колега Володимир Путін теж зіткнувся з наростаючим дефіцитом легітимності. На відміну від білоруса, Путін не став чекати, коли ситуація вийде з-під контролю, а суспільство повністю відмовить йому в праві керувати ним.
 • blog_ava
  А король-то голий: як Лукашенко стає Януковичем
  Президент Білорусії Олександр Лукашенко позбувся легітимності. Його підтримка в суспільстві впала настільки сильно, що він своїм указом категорично заборонив публікувати результати соціологічних опитувань. Крім того, він заборонив проводити такі опитування навіть в інтернеті.
 • blog_ava
  Як Болтон врятував Трампа від ганебного вигнання з Білого дому
  Колишній радник президента США з національної безпеки Джон Болтон написав книгу про свою роботу в Білому домі з Дональдом Трампом.
 • blog_ava
  Куди подівся Кім Чен Ин: як принцеса КНДР керує країною
  Коронавірусна інфекція сильно вплинула на життя у всіх країнах світу, включаючи і Північну Корею. Ця країна і раніше була дуже закритою і недоступною для іноземців, але з початком пандемії її і зовсім наглухо замурували. Ні в'їхати туди, не виїхати звідти зараз не можна.