Єфименка доставлено до лікарні

Місцеві ЗМІ пишуть, що невідомі підірвали авто Єфименка, якого в кримінальних колах кличуть "Єфим", інформує 24 канал. Повідомляється, що колаборант обіцяв розправу над проукраїнськими жителями Херсонщини.

До речі Бояться партизанів: на Херсонщині окупанти посилили контроль за людьми та заборонили самокати

Вибух авто зрадника, схоже, стався 30 липня. За попередньою інформацією, Єфименка доставлено до лікарні й він може вижити.

Як пишуть місцеві ЗМІ, від смерті місцевого кримінального авторитета врятувало те, що автомобіль був броньованим.

Яка ситуація на окупованій Херсонщині

  • Хоча росіяни захопили частину Херсонщини в перші дні війни, місцеві жителі не погоджуються співпрацювати з так званою окупаційною владою. На території Херсонщини процвітає партизанський рух.
  • Нещодавно у Херсоні підірвали автівку з колаборантами. В українській розвідці повідомили, що це результат вдалої роботи партизанів. Жертвами вибуху став екіпаж автомобіля так званої поліції російських окупантів.
  • На початку липня херсонським партизанам вдалося знищити ворожий склад боєприпасів біля залізничного вокзалу в Херсоні. Унаслідок вибуху загинуло чимало окупантів.
  • Окрем слід зазначити, що ЗСУ проводять контрнаступ на Херсонщині. Як розповіли британські розвідники, Херсон зараз практично відрізаний від інших окупованих територій. Це стало наслідком підриву трьох мостів біля Херсона.
  • На Півдні росіяни щодня втрачають щонайменше по пів сотні військових.

Важливо – окупанти стягують безліч техніки до Херсона: дивіться відео