Червоним на карті позначили Курильські острови, які Росія вважає своїми, хоча всі розуміють, що це територія Японії.
Читайте також Російські добровольці кажуть про "звільнення" Козинки й інших селищ: показуємо на карті
Слід зазначити, що у 2023 році прем'єр-міністр Фуміо Кісіда висловився за повернення чотирьох островів, що утримує Росія.
Окуповані Курили / Карта DeepState
Окуповані частини Росії
Крім того, окупованою територією відзначили Калінінградську область. 78 років тому цей регіон увійшов до складу територій СРСР. Це колишня частина історичної області Східної Пруссії з містом Кенігсберг. Регіон віддалений від основної частини Росії. Саме розташування Калінінграду відображає загарбницькі апетити Росії.
Калінінград та Карелія / Карта DeepState
Абхазія та Південна Осетія, що теж "почервоніли" на карті – це окуповані Росією території Грузії. Москва загарбала їх під час війни у 2008 році. Хоч регіони й оголосили себе "незалежними", вони залишаються повністю підконтрольними та залежними від Росії. Так звану "незалежність" цих республік визнають лише чотири держави-члени ООН. Фактично це аналог псевдореспублік на Донбасі.
Абхазія та Південна Осетія / Карта DeepState
Також на карті зазначили Карелію – провінцію Фінляндії, частину якої після поразки у Зимовій війні 1939–40 років (Радянсько-фінській війні) Фінляндія передала СРСР. Окупованими територіями також є частинки Латвії та Естонії, які Радянський Союз забрав у 1939 році за результатами пакту Молтова-Рібентроппа.