Цікаво, що раніше прокурори Олена Кравченко та Ірина Кадигроб погодили дату засідання. Відтак, Орджонікідзевський суд Харкова переніс розгляд справи на 23 березня. Про це повідомив адвокат Нелі Штепи Олександр Шадрін, передає Укрінформ.

Тим часом: Одіозну Нелю Штепу вигнали з київського супермаркету: відео 18+

Таким чином, обрання для Штепи запобіжного заходу, який не обраний з 2018 року, знову не відбулося. У своєму клопотанні прокурори просили для неї цілодобовий домашній арешт,
– додав захисник.

Шадрін додав: на засідання суду Штепа приїхала зі Слов’янська, а до обрання запобіжного заходу вона не має зобов’язань цілодобово перебувати вдома.

Увага! Слухання справи проти Штепи розпочалося у 2014 році.

У чому звинувачують Штепу? СБУ розпочало слідство проти Нелі Штепи у квітні, а арештували її у липні 2014 року. Її звинувачують у сепаратизмі. На суді вона пояснювала, що закликала Путіна ввести війська до Слов'янська під примусом бойовиків. Своє інтерв'ю російським пропагандистським каналам назвала зробленим "під дулом автомата".

За час розгляду справу Штепи змінилося 5 районних судів і 11 складів суду. Підсудна далі наполегливо заявляє про свою невинність. У випадку визнання судом вини Штепи їй загрожує довічне ув'язнення.

Актуально: Неля Штепа хоче відсудити в України ще 18 мільйонів євро