Представник української делегації у Тристоронній контактній групі Денис Казанський заявив, що робити прогноз щодо того, коли саме Україна стане членом Альянсу, дуже складно. Втім, над цим потрібно активно працювати. 

До теми Вступ у НАТО залежить від заможності України, – Казанський

Влада діє у напрямку вступу до НАТО

За словами Казанського, важко сказати, що чинна влада робить усе можливе для вступу України в НАТО, однак вона таки намагається діяти у цьому напрямку. 

Зокрема, чиновники постійно закликають до цього та просять надати державі План дій щодо членства в Альянсі. Втім, українцям ще доведеться почекати. 

Я вважаю, що найближчі кілька років цього не станеться,
– припустив журналіст. 

Цікаво Путін всіляко перешкоджатиме вступу України в НАТО, – російський журналіст Яковенко

Казанський розповів про вступ України до НАТО: дивіться відео

Вступ України в НАТО: коротко

  • Україна очікує від НАТО на План дій щодо членства. Втім, у самому Альянсі одностайного рішення щодо цього питання наразі немає.
  • Держсекретар США Ентоні Блінкен вважає, що українська держава вже володіє всіма інструментами, які необхідні для потенційного приєднання до НАТО.
  • Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердив, що 14 червня на саміті НАТО Україна не отримає План дій щодо членства в Альянсі.
  • Варто зауважити, що за даними соцопитуваннямайже половина українців виступають за вступ країни у НАТО. Водночас понад 50% громадян прагнуть до членства держави в Євросоюзі.