Подолян, Ервін та Зімерман справно бомбардували кільце “Дніпра”. Однак господарям не менш ефективно відповідали Корнієнко, Бурт і Лоу. В третій чверті киянам таки вдалося організувати ривок, який дозволив вийти вперед на 11 балів.

Та, схоже, господарі занадто рано повірили в успіх. Під проводом згаданого вже тріо дніпряни наздогнали суперників і основного часу, зрештою, не вистачило, аби визначити ім’я переможця.

Овертайм пройшов за тим же ж сценарієм, що й усі попередні частини зустрічі та в кінцівці нерви таки виявилися міцнішими у господарів паркету - 83:82.

Третьої поразки у трьох матчах зазнала “Галичина”. Цього разу із львів’янами розібралися одесити. “Говерла” з Івано-Франківська вдома впевнено переграла южненський “Хімік” – 90:80.