Про це повідомляє "Європейська правда".

Читайте також: Клімкін обурено зреагував на білборди про "сепаратистів" на Закарпатті

Так, Україна та Угорщина проведуть консульські консультації для врегулювання конфліктних ситуацій, зокрема питання із незаконною видачею угорських паспортів на Закарпатті.

Ми домовилися про комплексні консульські консультації, вони пройдуть у Будапешті. Ми зараз визначаємо дату,
– сказав Клімкін.

Він також зазначив, що українську делегації буде очолювати директор консульського департаменту МЗС України. Окрім того, до неї увійдуть представники інших міністерств.

"І ми дуже детально обговоримо нашу взаємодію в консульській сфері. Є багато відкритих питань, деякі з них технічні, а деякі, хто бачив це відео, зовсім не є технічними. Порушувати Віденську конвенцію про консульські зносини і українське законодавство на території України ми не дамо", – сказав Клімкін.

Нагадаємо, нещодавно між Україною та Угорщиною спалахнув серйозний скандал. Конфлікт розгорівся після того, як стало відомо, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти.Зокрема, у мережі з'явилось відео, на якому знято, як в угорському консульстві у місті Берегово місцеві жителі отримують громадянство Угорщини та присягають їй на вірність.

4 жовтня Україна оголосила консула Угорщини в Берегові "персоною нон ґрата" та наголосила, що той повинен покинути територію України протягом 72 годин. У відповідь на це офіційний Будапешт заявив про вислання українського консула.