Про це 24 каналу повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник. Він зазначив, що в місті вже розпочали роботи із встановлення будівельних майданчиків.

Зверніть увагу У ворога наразі немає ні сил, ні засобів для наступу на Київ, – Веніславський

Коли відбудують пошкоджені будинки

За словами Поворозника, зараз найважливішим є відремонтувати будинки, які постраждали найбільше. Зокрема таких в столиці – 11, з різними ступенями руйнувань.

Усе закінчимо до початку холодів, оскільки розуміємо, що людям треба повернутися до будинків з теплом, вікнами та необхідним ремонтом. У нас є відповідні проєкти, тому до середини осені всі роботи завершимо,
– заявив він.

Житло для тих, хто втратив домівку

Поворозник також розповів про ініціативи забудовників, звести житло для тих, хто залишився без домівки. Він розповів про кілька варіантів, які розглядають на рівні держави.

Читайте також Усе відновимо й наповнимо життям, – Зеленський на Харківщині оглянув масштаби руйнувань

Один з них – це викуп вже готового житла, яке досі не продали забудовники. У ньому потрібно лише зробити внутрішній ремонт та забезпечити меблями для проживання.

Крім того, Поворозник також повідомив, про будівництво нового житла. Він пояснив, що його спорудження може бути достатньо швидким.

Оскільки мовиться про житло невисотної забудови, то термін будівництва складає від 4 до 7 місяців. Водночас за наявності фінансування не бачу жодних проблем спорудити його, – зауважив Поворозник.

Він зазначив, що гроші на це виділяє держава. Місто ж забезпечує зі своїх резервних фондів відновлення житла, яке постраждало найбільше – це загадані вище 11 будинків, а також всю соціальну сферу – школи, садочки, лікарні.

Поворозник відповів, коли у Києві завершать відновлення будинків, зруйнованих окупантами: дивіться відео


Ситуація в Києві: останні новини

  • У Київській міській військовій адміністрації повідомили, чи є зараз ймовірність повторного наступу російських окупантів на Київ. Там розповіли, які передумови для цього мають бути в країни-агресорки.
  • Водночас у столиці вже розпочали будівництво укріплень на випадок нового штурму російськими загарбниками. За інформацією, якщо він таки відбудеться, то уникнути пошкоджень буде неможливо.
  • Влада столиці застерігає жителів від прогулянок у кількох парках Києва. Вона наголошує, що деякі місця є небезпечними через те, що там досі можуть бути міни, нерозірвані снаряди та бомби.