Президент оглянув зруйновані житлові будинки в Салтівському районі міста, де було найбільше ворожих обстрілів. У північних та східних мікрорайонах Харкова зруйновані 30,2% від загального житлового фонду.

Важливо Зеленський відвідав передову на Харківщині і вручив нагороди воїнам ЗСУ

Ми все відбудуємо

Російські військові пошкодили 2229 багатоповерхових будинків на Харківщині, з яких 225 – зруйновані повністю.

Усе відновимо, відбудуємо, наповнимо життям. У Харкові та в усіх інших містах і селах, куди прийшло зло,
– наголосив президент.

Також Зеленський провів робочу нараду щодо ситуації в Харківській області та місті. На ній були глава Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, мер міста Ігор Терехов, представники військового командування та правоохоронці.

Зеленський пропонує прибрати панельні будинки

Президент підняв тему доцільності відновлення пошкоджених панельних будинків. Він пропонує замінити їх на більш надійні та сучасні.

Якщо вже так сталося і в нас війна, то чи не варто розглянути можливість прибрати по всій країні панельні будинки, особливо на зруйнованих територіях,
– вважає глава держави.

При цьому нові будинки слід будувати з бомбосховищами та укриттями. За словами Зеленського, держава має знайти гроші та кредитні лінії. Треба забезпечити це, керівники міст і областей мають знаходити відповідні проєкти.

Дивіться відео – Зеленський оглянув зруйновані будинки у Харкові:

Зеленський відвідав передову

Крім того, президент відвідав передову на Харківщині. Він подякував нашим оборонцям та вручив їм нагороди.

Зеленський зазначив, що гордиться нашими захисниками та захисницям. Ризикуючи своїм життям, вони виборюють свободу для держави.

Зеленський на Харківщині / Фото Офісу Президента: