Ці теракти можуть припинитися після проведення двох виборів: у Британії і в Німеччині. Тобто це ті дві країни, в яких ще треба провести вибори – зміну або ж переобрання політичних еліт.

Читайте також: "Ісламська держава" офіційно взяла відповідальність за теракт у Манчестері

Пройшли вибори у Сполучених Штатах, де робили свою ставку й "ІД", і Путін, але їхня політика не виправдалася, як потім виявилося. Точно таку ж ставку робили у Франції, коли сподівались на перемогу Ле Пен, "подруги Путіна". І знову ж таки, усі зусилля Путіна провалились, переміг центрист Еммануель Макрон.

Виходить наступна ситуація: не дестабілізувавши вибори у двох країнах, вони (Путін у співпраці із терористами) намагаються використати останній шанс – Німеччину. Плюс, їм випав козир – перевибори, довибори у Британії, які мають посилити вихід цієї країни з Євросоюзу.

Тож вони діють за стандартною схемою: намагаються дестабілізувати ситуацію, залякати населення і під впливом страху маніпулювати ними. Адже робити це, коли люди перебувають в умовах паніки, надзвичайно легко.

В той же час є перспективи того, що британці і німці, як і французи, не піддадуться цим атакам. І хвиля терактів, яка тривала у Франції фактично два роки, не змінила волю французів. Вони не піддалися і, всупереч своїми страхам, зробили той вибір, який планували раніше, який відповідає їх цінностям.

Тому логічно очікувати, що хвиля терактів закінчиться після виборів в Німеччині. Адже після цього світові лідери Заходу зможуть єдиним фронтом виступити проти тероризму і завдати активного удару, при чому набагато більшого, ніж можуть зараз.

Читайте також: Теракт у Манчестері – це виклик для Терези Мей, – експерт