Він вважав так досить довгий час. Таку думку в ефірі авторської програми Сергія Лещенка "Що це було?" висловив політтехнолог Сергій Гайдай.

До теми Тимошенко чи Порошенка: кого насправді переміг Зеленський

Коломойський не розумів, що підтримує Зеленського, – Гайдай

На думку політтехнолога, Коломойський навіть не знав, що зробив Володимиру Зеленському величезну підтримку під час виборчої кампанії, хоч спочатку сподівався на президентство Тимошенко. "Навіть я так вважав", – згадав Гайдай.

Тоді він (Коломойський – 24 канал) не розумів, що підтримує Зеленського.

Сергій Гайдай

Політтехнолог

Експерт вважає, що Коломойський помітив, що у політичну гру вступив Зеленський і це тільки допоможе перемозі Тимошенко.

"Потім через якийсь час він подумав: "О, Зеленський перемагає". Він охолов до Тимошенко", – припустив Гайдай.

Інтерв'ю із Сергієм Гайдаєм у програмі "Що це було?": дивіться відео

Поразка Тимошенко на виборах-2019: коротко

  • Юлія Тимошенко не пройшла до 2 туру виборів президента у 2019 році. Вона категорично не погоджувалась зі своїм 3 місцем.
  • За результатами соцопитувань, які проводили впродовж передвиборчої кампанії, очільниця політсили "Батьківщина" здебільшого трималася на 2 місці. Вона була переконана, що Петро Порошенко пройшов до 2 туру нечесно.
  • На результати екзит-полу Тимошенко реагувала гостро. Назвала їх "абсолютно маніпулятивними" та закликала українців не сприймати усе "як істину в останній інстанції".
  • Згодом вона визнала поразку на виборах і не судитиметься за результати. Тимошенко пояснила таке рішення тим, що не вірить у те, що можна домогтися справедливості в українських судах.