Росіяни у Херсоні відчувають наближення ЗСУ

Про це 24 каналу розказав військовий експерт Олег Жданов. Він зауважив, що хоч наступ на Херсонщині не є настільки швидкісним, як був у Харківській області, наші військові впевнено підтискають російське угруповання та просуваються у бік Херсона.

Зверніть увагу Росіяни готуються до вуличних боїв у Херсоні та будують укріплення, – Хлань про ситуацію в місті

Росіяни відчувають напруження вже і в обласному центрі. Жданов, посилаючись на дані американського Інституту вивчення війни, зауважив, що окупанти вже починають евакуацію звідти. Так, колаборант Сальдо, який від імені Росії "керує" Херсонщиною, звернувся до Москви з проханням допомогти з "евакуацією" мешканців області до Криму та російських регіонів, зокрема Краснодарського краю.

Колаборант підкреслив що необхідність вивезти мирне населення пов'язана з тим, що "ЗСУ завдають ударів по Херсону, Новій Каховці, Голій Пристані та Чорнобаївці".

"Однак раніше британська розвідка повідомила, що проросійська "адміністрація" області затіяла евакуацію, оскільки припускає найшвидший вхід українських військ у сам Херсон", – підкреслив Жданов.

Жданов прокоментував ситуацію на Херсонщині: дивіться відео

Останні новини з Херсонської області

  • Збройні Сили України вже повністю зачистили від ворога котел, який утворився на Херсонщині раніше. Тепер, як повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань, лінія фронту проходить у напрямку від Давидового Броду до Дудчан, від одного берега Інгульця до Дніпра.
  • Наші захисники завдали чергових втрат росіянам – знищили командно-спостережний пункт ворожого батальйону у Бериславському районі, а також техніку окупантів, зокрема 2 гаубиці "Мста-Б".
  • З огляду на значні успіхи українських військових, радник Офісу Президента Олексій Арестович припускає, що Херсон повернеться під контроль України ще восени.