Недобитки відвоювалися

З іншого боку, не будуть вони і на адміністративному кордоні Харківської та Луганської області напружуватись, оскільки сенсу в цьому немає, хоча б тому, що немає умов. Насамперед – повноцінної лінії оборони, а не якоїсь жалюгідної її подоби. Та й знову ж таки, ресурс із недобитків – це не ресурс.

Не пропустіть окупанти примудрилися створити на Донбасі новий вид українських націоналістів

Зі свого боку ЗСУ зараз нікуди не поспішають, оскільки необхідно закріпитися на звільнених територіях, а також провести зачистку місцевості, якою продовжують носитись, як угорілі, мухомори.

Окупантам буде гаряче

Чому саме там? Ну, скажімо так… Я неодноразово наголошував, що росіяни місяцями стягували в район Ізюма сили та засоби, для початку великого та епічного наступу на Слов'янськ, а в результаті й наступ не почали, й Ізюм втратили, і сотні одиниць техніки, яку довго та тяжко стягували, ЗСУ подарували!

Актуальне Мало життя, України й багато смерті: як "русскій мір" пройшовся по Харківщині

Ось щось подібне зараз можна спостерігати у бєлгородській області з їхніми наполеонівськими планами щодо "порятунку" Луганщини.

Ось тільки закінчитися це все може за схожим з ізюмським сценарієм сюжету, коли велика місія порятунку завершиться так і не розпочавшись, адже рятувати буде вже нікого.

До теми – яка ситуація на фронті станом на 16 вересня: дивіться відео