Пряма трансляція на
Останні випуски

"Котлети" Карамушка: з ким ними ділився працівник СБУ

Працівник Служби безпеки, якого підозрюють у вимаганні коштів у мігрантів, вийшов під заставу. Погорів майор СБУ на хабарі майже у 50 тисяч доларів. Стільки ж і заплатив за вихід на свободу на час досудового розслідування. За лояльність з кожної жертви підозрюваний вимагав "котлети". І мова йде зовсім не про м'ясну страву.

Олександр Карамушко у ресторані м'ясну страву не замовляє. У розмові з посередником – котлетами називає хабарі, на яких і погорів. Їх вимагав у мігрантів, які намагались за допомогою фіктивних дружин та їх несправжніх вагітностей отримати в країні посвідку на проживання.

Це звична схема заробітків у службі безпеки, каже юрист центру протидії корупції.

Читайте також: Київський СБУшник-хабарник вийшов під заставу в 1,2 мільйона гривень

"Працівники володіють певними засобами прослуховування, мають мережу агентів, звідки дізнаються інформацію про ймовірні злочини, – наголошує юрист Центру протидії корупції Олена Щербан.

Без відома керівництва такі схеми не працюють, стверджує колишній сбушник Віктор Ягун. Каже, що у деяких підрозділах так триває вже більше 10 років. А ось щодо того, що на відео Карамушко називає вище керівництво СБУ, припускає, – скоріш за все так високо гроші не доходять, це лише для того, щоб набити собі авторитет.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі