Чому пишнотілі жінки більш сексуальні, аніж худорляві

2826 Читать новость на русском
Пишнотіла модель Ешлі Грем
Пишнотіла модель Ешлі Грем / Фото з Instagram

І в повсякденному житті, в модельному бізнесі сьогодні активно борються проти body shaming. Цьому терміну немає короткого аналога в українській мові. Мається на увазі психологічний тиск, який чиниться сучасними стандартами краси на тих, чиї фігури далекі від загальноприйнятого ідеалу.

Саме тому сотні жінок по всьому світу намагаються довести, що будь-яка жінка прекрасна. Не залежно від фігури, зросту, віку чи інших критеріїв. В жінці прекрасне все, навіть, целюліт чи повненький живіт.

Читайте також: Пишнотілі жінки розкутіші у ліжку: дослідження

Психолог Наталія Підлісна радикально висловилася з приводу жіночих принад і переконує, що пишнотілі жінки більш сексуальні та здатні отримати більше задоволення від сексу, аніж худорляві.

Секс та їжа пов'язані

Люди, які вміють отримувати задоволення від їжі, мають більш високе лібідо. В університеті Монпельє (Франція) в кінці ХХ століття були проведені багаторічні дослідження, які дозволили зробити висновок, що вибірковість в їжі, як правило, властива людям, які вважають себе фригідними.

Секс та їжа – це два задоволення, які люди люблять однаково, або трохи більше, трохи менше на різних етапах свого життя, але завжди називають їх головними задоволеннями. Ті з жінок, які більш апетитно їдять, із більшим задоволенням займаються сексом.

Звісно, це не стосується крайніх форм переїдання, німфоманії та сексуально-гастрономічної нерозбірливості.

Гормони та сексуальне здоров'я

Під впливом жіночих статевих гормонів формується фігура з повними стегнами і сідницями, з жировим прошарком нижче талії. Жирова тканина в області стегон та сідниць регулюється ферментом ліпопротеїнліпаз, що тісно пов'язаний з естрогенами, а отже, і з сексуальністю.

Читайте також: Чим загрожує жінці відсутність сексу

До того ж психологічно жирова тканина стегнової-сідничної області сигналізує оточенню, що ця жінка може виносити і вигодувати дитину.

Повні жінки отримують більше задоволення від сексу

Повні жінки не можуть повністю втягнути живіт. І значить – не замислюються про це під час сексу. Або замислюються лише на початку – після роздягання. А саме напружені м'язи живота і той самий прес активно пов'язаний зі скороченнями матки і піхви, які своєю чергою відповідають за початок оргазму. Жінка з невеликим животиком буде відчувати більше задоволення від сексу.

Бути пишнотілою – модно

Пишнотілі жінки стають сьогодні популярними. І це факт. Вони позують для реклами, беруть участь в модних показах. Одна з найвідоміших моделей plus-size Ешлі Грем є дуже успішною. Вона постійно рекламує нижню білизну та знімається для реклами. До того ж, вона постійно наголошує на красі жіночого тіла, не соромиться власного целюліту і забороняє "обробляти" свої фото.

Чим менше жінка соромиться власного тіла, тим більше вона впевнена. А це в свою чергу позначається і на сексуальності.

Джерело: 1+1
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук