Вчені визначили психологічну причину алкоголізму

8614 Читать новость на русском
Лупцювання у дитинстві може призвести до проблем у дорослому житті
Лупцювання у дитинстві може призвести до проблем у дорослому житті / Фото з відкритих джерел

Люди, яких батьки часто били в дитинстві, стають більш схильними до психічних розладів, зокрема, до алкоголізму та депресії.

Це з'ясували науковці з Мічиганського університету, пише Science Daily.

Читайте також: Вчені назвали простий спосіб попередити депресію

Під "биттям" розуміється застосування фізичної сили, але щоб не травмувати дитину, а викликати відчуття болю, каже один з авторів дослідження, доцент кафедри соціальної роботи Ендрю Гроган-Кейлор.

Найчастіше батьки застосовують силу як виховний захід, а не вид насильства над дітьми, але дослідники не розділяли ці практики, щоб краще зрозуміти природу психічних проблем людини.

Кейлор і його колега Шона Лі проаналізували дані понад 8,3 тисячі людей, зібрані під час анкетування в американських поліклініках. Учасники дослідження вказували, як часто їх лупцювали або били ременем до 18 років, чи застосовували батьки фізичне насильство, образа та приниження, а також коротко розповісти про атмосферу в сім'ї.

Як виявилося, близько 55 відсотків респондентів повідомили, що їх били в дитинстві. Дослідження показало, що у людей, які зазнали це, спостерігається підвищена схильність до депресії, спробам самогубства, пияцтва, а також до вживання наркотиків.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук