Високосний 2020 рік: заборони та народні прикмети

Високосний рік 2020 / LifeStyle 24

Раз у чотири роки ми входимо у високосний рік, коли у році настає 366 днів. Для іменинників, які народилися 29 лютого – настає чудовий святковий час, коли вони можуть відсвяткувати свій день народження. Що не можна робити, коли наступає новий високосний рік і чому всі катастрофічно бояться цього періоду – читайте далі.

Чи справді високосний рік такий небезпечний, які прикмети існують та що категорично не можна робити – читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: Весілля у високосний рік: чи можна одружуватися у 2020 році

Чому наступає високосний рік?

Календарний рік – це період часу, за який Земля здійснює повний оберт навколо Сонця. Період повного обороту складає 365 днів і 6 годин. Втім у календарі людство не враховує 6 годин, відтак за 4 роки накопичується одна повна доба.

Вчені дійшли до згоди, аби до кожного четвертого календарного року додавати одну добу. Востаннє 29 лютого у нас було у 2016 році, тепер відтермінування календарної весни на один день настане у 2020 році. Наступний період часу, який нестиме в собі 366 днів настане у 2024 році.

Чому високосний рік має іншу назву Касьяна?

Високосний рік носить у собі ще іншу назву – ім'я Касьяна, який був надзвичайно ледачим селянином. За переказами, Бога обурила поведінка Касьяна, коли той прямував до раю. Лінивий хлопець відмовив у допомозі іншому селянинові, який просив допомоги, бо не міг витягнути віз із багна. Через це Господь покарав його і назвав немилостивим.

Він також передрік, що люди будуть згадувати його існування лише раз в чотири роки, коли у їхньому житті буде багато нещастя. Тож коли розпочинається високосний рік, всі чомусь чекають від нього нещастя. Експерти радять не починати в цей рік важливих справ у бізнесі, купівлі, будівництві та роботі.

Читайте також: Вихідні на Новий рік 2020: скільки будемо відпочивати у січні

Що категорично не можна робити у високосний рік?

– Купувати чи продавати тварин;

– Вінчатися та робити весілля (лише в окремі дні);

– Починати власну справу;

– Змінювати роботу;

– Купувати житло;

– Вагітніти та народжувати дітей;

– Розповідати комусь про свої справи;

– Сіяти та садити.

2020 рік – високосний
2020 рік – високосний

Читайте також: Вихідні на Новий рік 2020: скільки будемо відпочивати у січні

Народні прикмети у високосний рік

• У високосний рік не можна нічого купувати на смерть, інакше вона скоро настане.

• Коли виють собаки – не до добра. Якщо ж ви почули їхнє виття, тоді скажіть: "Вся сім'я при мені (імена членів вашої сім'ї). Амінь".

• Не підбирайте із землі круглі предмети – не до добра.

• Якщо у дівчини почнуться перший раз критичні дні, то про це не можна нікому говорити з жіночої статі (подрузі, сестрі або бабусі). Інакше вкрадуть її жіноче щастя. Винятком є мама, з якою можна поділитися цією радістю. 

• Не можна збирати гриби і траву, особливо на Івана Купала. Прийшовши в ліс, треба вимовити: "Високосний рік, залиш собі погане, а мені дай взяти дороге. Амінь".

• Вагітній жінці не можна стригти волосся до пологів.

• Для дитини, яка народилася 29 лютого, в документах про народження рекомендовано записати дату 28 лютого або 1 березня.

• По можливості, не варто міняти місце роботи і проживання.

• У високосний рік не можна колядувати. 

• Не потрібно продавати велике майно та цінні речі.

Як правильно пережити високосний рік?

За словами психологів, усі проблеми лише у нашій голові. Якщо ми себе правильно налаштуємо, будемо думати про хороше – то ніякий високосний рік не стане нам на заваді. Церква повністю відкидає усі забобони. Однак астрологи кажуть, що негативна енергетика в цей час посилюється і погіршується самопочуття. Вірити чи не вірити прикметам – справа лише ваша. Ми ж вам даємо декілька способів, як легше пережити високосний рік. 

1. Для того, аби на енергетичному полі захистити себе – спаліть сторінку календаря на 29 лютого, промовляючи: "Зло йди, хвацько пропадай, добро допоможи, ясний шлях і світлу дорогу мені осяй", або ж взагалі можете замалювати цей день ручкою.

2. Носіть хрестик та інші обереги на собі.

3. Ходіть якомога частіше в церкву. Таким чином ви посилите свій захист.

Що чекає на людей народжених у високосний рік

Побутує думка, що люди, які народилися у високосний рік будуть нещасливими, будуть хворими і не доживуть до старості. Ми радимо не вірити в такі забобони, адже це лише упередження, які не мають нічого спільного з реальністю.

Насправді люди народжені у високосний рік впродовж життя отримують хорошу роботу і живуть в достатку. Дехто з них володіє надприродними здібностями. Батьки новонароджених малят вірять, що вони – їхні справжні талісмани і дарують сім’ї везіння і щастя.

Діти народжені у високосний рік – щасливі
Діти народжені у високосний рік – щасливі

Як свідчать дослідження, люди народжені у високосному році володіють яскравим розумом, талантом, якостями лідера, а відтак очолюють керівні посади. Люди народжуються комунікабельними, але на контакт добре йдуть лише зі своїми хорошими друзями, з чужими не завжди можуть знайти спільну мову. Попри те, що вони досягають успіху в кар'єрі, досить часто зустрічається такий тип людей, які через свою лінь упускають багато можливостей.

Стимулюють цих людей лише компліменти і похвала. Критика навпаки може довести їх до відчаю та сліз. У них досить хороше почуття гумору, таких людей вважають своєрідним енерджайзером.

Батькам варто прислухатися до думки дітей, народжених в незвичайний рік, оскільки у них добре розвинена інтуїція. А якщо день народження випав на 29 лютого, то у дитини можуть бути екстрасенсорні здібності. Дуже часто такі люди можуть бачити ауру і передбачати події майбутнього.

Чи можна святкувати хрестини у високосний рік

Не звертайте увагу на те, що у високосному році діють заборони абсолютно на все. Можливо, щоб уникнути деякого негативу все ж таки варто дотримуватися деяких правил, але з хрестинами не пов’язано жодних забобонів.

Насправді церква не сприймає високосного року і людських заборон на ті чи інші речі. Коли б не народилася дитина, у неї з’явиться власний Ангел Охоронець, який захищатиме її від бід. Малюків хрестять через 40 днів після народження, але у високосний рік ви можете провести цей обряд раніше.

Чи можна починати будівництво у високосний рік

Багато людей дотримуються думки, що якщо будівництво будинку припадає на високосний рік, то краще його на рік відтермінувати. Якщо вірити забобонам, то ця оселя буде постійно мати потребу в ремонті, а її власники будуть хворіти.

Розпочинайте будівництво навесні або влітку
Розпочинайте будівництво навесні або влітку

Ми радимо не вірити у забобони, а розпочинати будівництво тоді, коли вам найбільше виходить. Будівництво починайте навесні або влітку. Починайте ставити фундамент в період повного місяця, щоб будинок завжди був повний добром. День тижня для цієї справи також не менш важливий: будуйте у вівторок, четвер, п’ятницю або суботу.

Щоб вберегти себе від лишнього занепокоєння ви можете дотриматися декількох порад, які покращать становище:

  • Не будуйте будинок меншого розміру, ніж старий, аби ваша родина не зменшувалася.
  • Не будуйте будинок на землі, де раніше до вас жили п’яниці і хворі та сім'ї, які часто сварилися.

Переїзд у нове житло у високосний рік

Якщо у 2020 році у вас випаде нагода переїхати на нову квартиру, то не варто сильно перейматися тим, що зробите це ви саме у високосний рік. Але якщо ви дійсно вірите у якийсь негативний вплив, то можете скористатися деякими порадами.

Перш за все переїжджати треба восени або взимку. У новий будинок не рекомендується перевозити старі, непотрібні речі. Їх краще залишити у старому будинку, аби вони не накликали біду в новій оселі.

Нехай кішка першої переступить поріг оселі
Нехай кішка першої переступить поріг оселі

Навіть, якщо ви ще не переїхали у новий будинок повністю, то у перший день, коли ви завезете речі, треба залишитися переночувати. Віруючі люди можуть освятити житло перед поселенням, щоб позбутися негативної енергетики. Новосілля найкраще влаштувати у перші вихідні після переїзду. Запросіть найближчих вам друзів та рідних і добре прослідкуйте за тим, щоб вони часом випадково нічого не залишили у вашому новому будинку.

Сплануйте переїзд так, аби оминути середу. Вважається, що цей день є негативним для початку нових справ. Якщо ви вірите у народні прикмети, то при переїзді треба в житло першими запустити кота або собаку, які здатні забрати в себе увесь негатив. На те місце де ляже собака чи кіт, треба ставити дитяче ліжечко.

Нехай 2020 рік принесе вам лише щасливі моменти!

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук