За словами голови Луганської ОВА, 11 травня було зафіксовано несанкціоновані зміни режимів транспортування газу.

Важливо Авіаудари росіян по Новгород-Сіверському: 3 загиблих і 12 травмованих

Вони вказують про закриття газових кранів на компресорній станції у тимчасово окупованому Новопскові. Зокрема, на магістральному газогоні "Новопсков-Шебелинка", що транспортує газ на територію Донецької та Луганської областей.

Отримано інформацію про самовільне втручання з боку Новопсковського проммайданчика в транзитні потоки газу,
– повідомив Сергій Гайдай.

"Зафіксований несанкціонований відбір транзитного газу з магістрального газопроводу "Союз" в газопроводи на неконтрольованій Україні території Луганської та Донецької областей. Фактично мова йде про крадіжку газу", – додав Гайдай.

Вода та електрика

Голова Луганської ОВА зазначив, на Луганщині майже не залишилося вцілілих об’єктів життєзабезпечення, адже росіяни знищують все на своєму шляху. Більшість критичної інфраструктури доведеться будувати з нуля.

"Якісь лінії електропередачі ще можна відремонтувати, але не дозволяють постійні обстріли в районах пошкоджених ділянок. Зараз електропостачання відсутнє всюди в області. Працюють виключно електрогенератори. Немає і централізованого водопостачання", – повідомив Сергій Гайдай.

Останні новини з Луганщини

  • Двоє рятувальників з Луганщини трагічно загинули через російських окупантів. Вони допомагали гасити пожежі, витягали людей з-під завалів і розміновували обстріляні будівлі.
  • Російські військові продовжують обстрілювати Луганську область. Цього разу вороги били по будівлі школи-інтернату для дітей з особливими потребами. Заклад мав сучасний ремонт і обладнання. На щастя, вдалося уникнути жертв і постраждалих. Усіх вихованців зі школи раніше евакуювали
  • 10 травня вдень росіяни вкотре вдарили артилерією та системами залпового вогню по місту Сєвєродонецьк Луганської області. Внаслідок цього постраждав газопровід. Мешканці міста залишилися без газу.
  • Місто Кремінна Луганської області вже тривалий час знаходиться під ворожою окупацією. Мародерству росіян немає меж. Вони обчищають будинки цивільних, освітні заклади та лікарні. Все награбоване вивозять до Росії.

До теми – Росіяни обстріляли Чернігівщину: дивіться відео