Про це генпрокурор Юрій Луценко заявив в інтерв'ю "Цензор. НЕТ".

Читайте також: "Доступ до речей та документів": що насправді дозволив суд щодо журналістки "Схем"

За його словами, слідство запросило доступ до телефону Седлецької, щоб визначити дату зустрічі з Ситником, на якій той зачитав журналістам матеріали прокурору Костянтину Кулику, зокрема розшифровку розмов його цивільної дружини. При цьому, за словами генпрокурора, мобільному оператору необхідно використовувати 14 параметрів, в тому числі мати доступ до дзвінків і повідомлень.

"Я стверджую, що в межах цього судового рішення ми просимо від "Київстару" тільки одне: час перебування в конкретній "соті". Протягом 17 місяців. Де за цей час були журналісти, крім цього місця, – нас не цікавить", – наголосив Луценко.

Я також категорично заперечую, що ми вже когось слухали, а зараз нібито лише хочемо легалізувати. Слідство не цікавить нічого з їх журналістської діяльності, тільки дата перебування в приміщенні, де сталося розголошення негласних слідчих дій,
– додав генпрокурор.

До слова, напередодні Парламентська асамблея Ради Європи закликала українську владу забезпечити дотримання прав журналістки Наталії Седлецької на конфіденційність джерел.