На площі ринок відбувся імпровізований концерт французького колективу. Свято у місті створюють самі ж люди.

Основні події святкування розпочалися ще о 12 годині. Від пам’ятника Степану Бандери рушив патріотичний велопробіг. Люди у вишиванках проїхалися вулицями міста до пам’ятника Тарасові Шевченку. Там на учасників акції очікував виступ бойового гопака. Хлопці із зброєю, яку колись використовували селяни та козаки, показали, як билися воїни. Потішив містян виступ середньовічних лицарів, які були дружинниками самого князя Данила Галицького.

Я одягнув пластинчастий обладунок. В музеях бралися пластини, археологічні знахідки, і по них уже відтворювався повний обладунок . На руки я одягнув наручні для їх захисту. На шоломі прикріплена бармиця для захисту від ріжучих ударів шиї. Окрім цього, весь комплект руський,
– пояснив член клубу військової реконструкції "Чорна Галич" Дмитро Мричко.

Закінчилося святкування акції складанням пазлів. Із 43 учнів львівських шкіл, які на ЗНО набрали по 200 балів, лише 32 школярі долучилися до складання пазлу Героям України. На пазлі зобразили сім вояків, починаючи від дружинників Русі 11 століття і до сучасного вояка Збройних сил України.

Читайте також: Військовий парад у Києві: найефектніші фото

"Я разом із іншими учними, які набрали 200 балів, складаю пазл Героїв України різних епох. Мені попався військовий Збройних Сил України, який зараз воює в АТО і захищає нашу країну", – поділилася враженнями випускниця львівської школи №28 Надія Щурко.

За безпекою у місті стежать понад тисячу правоохоронців. Святкування продовжиться 25 серпня, тоді відбудеться одразу п’ять фестивалів у Львові.