Він – той самий "голос держдепу", який щиро підтримує радикальні реформи та антикорупційні справи.

Читайте також: Як українці ставляться до урядових реформ: результати опитування

А коли у владі починаються бійки на знищення, інколи піднімається, щоб сказати українською або російською мовами: "Хлопці, досить атакувати одне одного, брейк, працюйте і не з'ясовуйте, хто з вас більше правий, бо ви робите одну справу!".

Звичайно, Крістофер робить багато інших більш детальних порад та рекомендацій, але він дипломат, тож поза рамками протоколу його діяльність не розголошується.

Саме завдяки зусиллям посольства США в черговий раз захищений від звільнення директор НАБУ, в черговий раз встановлений мир між НАБУ та САП, та знову наведена злагода між керівниками правоохоронних відомств.

У американців є, чому повчитися – вони дивляться на реформи без емоцій, причому спокійно ставляться до того, що можуть бути помилки та невдачі. Головне – щоб зрушення відбувались у визначеному стратегічно напрямку. Підтримка американських дипломатів усім позитивним подіям в Україні, максимальне сприяння структурним змінам викликають повагу.

Американський вплив в Україні зростає, і для нас зараз це важливий фактор стабільності, а інколи навіть чинник внутрішньої політики. Я це розцінюю як великий плюс.

Читайте також: Ріст економіки і саботаж реформ: економіст про підсумки 2017 року