Україна "цінує підтримку наших німецьких партнерів", на цьому наголосив посол України в Німеччині Андрій Мельник на своїй твітер-сторінці.

Знайте більше: Путін з Меркель поговорили про формулу Штайнмаєра і розведення військ на Донбасі

Перед цим Маас приїжджав до Києва у травні, тоді ж проводив переговори з президентом України Володимиром Зеленським.

18-19 листопада в Україні перебуватиме з візитом глава МЗС Німеччини Гайко Маас: це вже друга поїздка до Києва за останні п’ять місяців,
– написав він.

Ймовірно, темами цього візиту стане підготовка зустрічі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини у "нормандському форматі". Зустріч запланована на 9 грудня у Парижі. Зазначимо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель вже підтвердила свою участь у ній.

Глава МЗС Німеччини також планує відвідати Станицю Луганську, де відбулося розведення сил, про це пише Укрінформ.

  • У Києві Маас матиме зустрічі із президентом Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком та міністром закордонних справ Вадимом Пристайком.
  • У центрі уваги перемовин будуть обговорення стану виконання мінських угод і підготовка до запланованої на початок грудня зустрічі на вищому рівні у нормандському форматі.

Зазначимо, Маас після травневої зустрічі Володимиром Зеленським говорив про те, що мінському процесу щодо врегулювання конфлікту на Донбасі і припинення війни потрібен новий поштовх. Тоді ж він наголошував, що мир на Донбасі має бути встановлений у межах нормандського формату.