Про це 24 каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, найменш навантажений напрямок у бік Донецька, найбільш – у бік Запоріжжя, тобто в напрямку Криму.

По темі "Армію Росії" в Маріуполі видно з супутника: серія знімків окупованого міста

Техніку і зброю росіяни перевозять цивільними фурами

Він зазначив, що на цих шляхах шалені черги, багато вантажівок.

"Що найгірше, значну кількість військової техніки та боєкомплектів окупанти почали перевозити цивільними автівками, фурами, аби не привертати уваги. Але через цей потік наші джерела бачать, що там відбувається", – наголосив радник.

Нові постачання – на Донецькому напрямку

Андрущенко зауважив, що минулого тижня найбільш військово навантаженим був напрямок у місто Пологи.

Однак там щось таке відбувається, що навіть обладнання з військового шпиталю звідти перевезли вже до Маріуполя,
– розповів він.

Радник міського голови Маріуполя зазначив, що з п'ятниці відбувається переміщення техніки вже на Донецький напрямок. У вантажівках, які йдуть з Росії, перевозяться військові, а також паливо, боєкомплекти.

"Це не внутрішні переміщення тих, хто був відведений з Херсону, – це нові постачання. І зараз здебільше на північ Донецької області", – наголосив Андрющенко.

Маріуполь перетворився на артерію з постачання озброєння: дивіться відео

Ситуація в тимчасово окупованому Маріуполі: що відомо

  • У зруйнованому Маріуполі досі живуть люди. Більшість з них втратили рідні домівки й перебралися у вцілілі будинки. У мережі оприлюднили відео, як хтось з маріупольців слухає пісню "У мене немає дому".
  • Схоже, що деякі російські ЗМІ наважились говорити про те, що в Україні росіянам не раді. Видання опублікувало щоденник інженера, якого відправили у відрядження в захоплений Маріуполь і той чесно розповів про ставлення місцевих та враження від руїн замість міста, а також про те, що їх військові принесли у місто багато горя.
  • У тимчасово окупованому Маріуполі загарбники продовжують заміщувати українське населення на російське. Вони розселяють своїх громадян по квартирах евакуйованих мешканців. Районні окупаційні адміністрації поширюють інформацію про те, щоб містяни здавали росіянам житло в будинках, де є світло та вода.