Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, посилаючись на джерела з кола колаборантів.

Важливо Макрон, Шольц та Драгі закликали Зеленського до переговорів з Росією, – ЗМІ

При цьому він зазначив, що немає ні реагентів для тестування людей, ні антибіотиків, адже окупанти все вивезли. Замість лікування – людей відправляють додому.

Окупанти обмежили спілкування с маріупольцями по лікарнях. В лікарні №2, де на стаціонарі російські військові, від позавчора вони не відвідують спільну їдальню. Все окреме,
– розповів Петро Андрющенко.

"На Лівобережжі вчора помічено кортеж Міжнародного Червоного Хреста, який привіз 4 фури гуманітарки. Сподіваємось, що через відкритий доступ МЧХ втрутиться в ситуацію", – додав радник міського голови Маріуполя.

За його словами, самі окупанти нічого не роблять. Навіть не введено заборону на продаж живої риби – як одного з найбільших ризикованих джерел захворювання.

Крім того, Петро Андрющенко розповів, що біда не тільки з холерою. Інсулін для людей, які хворі на цукровий діабет, низької якості та в недостатньому обсязі. Його джерела кажуть про раптове зростання ампутацій кінцівок у цих хворих, адже щодня проводять не менш як 2 такі операції.

Останні новини з Маріуполя

  • Окупанти "звільнили" Маріуполь від нормального та комфортного життя. Тепер місцеві мешканці буквально живуть у Середньовіччі. Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко оприлюднив фотографію побуту місцевих жителів. Російські окупанти зробили все можливе, щоб люди опинилися в злиднях.
  • Ворожі війська вдарили по залізниці на Сході України. Вони зруйнували ракетою вагон, який віз гуманітарну допомогу жителям Маріуполя.
  • Росіяни продовжують поховання вбитих ними мирних маріупольців. Окупанти розгрібають завали та хочуть приховати масштаби своїх злочинів.
  • Маріуполь не прийняв російську окупацію. У місті зафіксовано щонайменше два випадки активного супротиву місцевого населення.
  • Трьом сестрам з Маріуполя нарешті вдалось возз'єднатися. На жаль, з дівчатками вже не буде їхньої мами, оскільки вона загинула під обстрілами окупантів.
  • Російські окупанти можуть поширювати провокації, які будуть стосуватися оборонців Маріуполя. Відповідним відео не варто вірити, а дізнаватися інформацію слід тільки з перевірених джерел.

Важливо – окупанти звозять трупи у супермаркет Маріуполя: дивіться відео