За словами Медведчука, ОПЗЖ також виступає за захист російської мови, російськомовного населення та за відновлення відносин із Росією. Як він зауважив, це начебто є основою подальшого економічного та соціального розвитку України.

Читайте також Медведчук заявляє, що у слідства немає нових доказів проти нього

Медведчук заявив, що підтримка українців дає можливість представникам партії ОПЗЖ відстоювати власні інтереси. За його словами, жодні обвинувачення щодо проросійськості "не можна сприймати як незаконні й такі, що заважають чинному курсу влади".

Обвинувачення у так званій проросійськості я повністю заперечую, оскільки наша партія отримала мільйони голосів на виборах,
– наголосив політик.

Кум Володимира Путіна також додав, що не можна нав'язувати погляди або ментальність, яка притаманна лише частині населення.

До теми На Медведчука одягли електронний браслет

Справа Медведчука: коротко

  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова 11 травня підписала підозру Медведчуку та його соратнику Тарасу Козаку. Підозри оголосили за 3 епізодами.
  • Печерський райсуд Києва 13 травня обрав запобіжний захід Віктору Медведчуку. Нардеп до 9 липня перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом з електронним браслетом.
  • Офіс генпрокурора подав апеляцію на рішення суду щодо домашнього арешту Медведчука й просить взяти політика під варту.
  • Апеляційний суд Києва 21 травня розглядає скарги щодо зміни запобіжного заходу для Медведчука.