Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політолог Аббас Галлямов. А до свого кума Путіна Медведчук намагається достукатись через Кабаєву.

Дивіться також Компанії дружини Медведчука фінансували Росгвардію та МВС Росії

Кремлю потрібні нові обличчя для пропаганди

Галлямов зазначив, що Медведчук з'явився через голу політтехнологію. Якщо ти не можеш оновити зміст свого меседжу, якщо ти вимушений транслювати його, безперервно транслюючи одне й те ж, це безумовно веде до того, що електорат починає позіхати.

У цій ситуації треба оновити модельний ряд, як-то кажуть. Треба змінити обличчя, й у виконанні нових облич люди ніби повинні знову з більшим інтересом це слухати. Кремль не може змінити меседж, бо він у нього один і той самий, та ще і стає менш адекватним у новій ситуації,
– зауважив російський опозиційний політолог.

Він додав, що порядок денний уже змінився, транслювати треба про щось інше, а говорити треба про те саме, тому й потрібні нові обличчя.

Галлямов пояснив, як Медведчука використовує Кремль: дивіться відео

Медведчук – нове обличчя для росіян

За словами російського опозиційного політолога, Медведчука для української аудиторії важко назвати новим обличчям, а для російської аудиторії він людина відносно нова. У тому сенсі, що багато хто його не ідентифікує, не впізнає.

"З'являється якийсь чоловік, про щось говорить. Ніби, те, що він говорить, збігається з тим, що до цього говорили. Значить, точка зору ще існує. Це не стільки експансія на нові аудиторії, скільки спроба втримати ту аудиторію, яка в них ще залишилась, це, якщо висловлюватись військовими термінами, не наступ, а оборона", – наголосив Галлямов.

Віктор Медведчук: останні новини