Про це у ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Він також зазначив, що росія, як завжди, робила та робить чимало гучних заяв.

Читайте також Оксамитовий сезон у Криму та для чого росії шантаж із ЗАЕС: ексклюзивне інтерв'ю із Подоляком

Михайло Подоляк пояснює, стосовно "ядерного стримування щодо Криму" – це щось на кшталт "державної політики". У думі прийняли "доктрину", яка мала б захистити окуповану територію. Але ж ні, міжнародне право стверджує, що Крим – це тимчасово окупована територія України, додає він.

За словами радника глави ОПУ, будь-яке використання доктрини про захист територіальної цілісності росії, не працює на території півострову Крим.

Неадекватні заяви дмітрія медвєдєва

Михайло Подоляк

радник глави Офісу Президента України

Заяви таких суб'єктів, як медвєдєв, який зібрав довкола себе дивних людей та почав розповідати про "червоні лінії", не варто навіть брати близько до серця. Пан медвєдєв – достатньо дивний персонаж, він дуже малоінтелектуальний. Не розумію, чому його охрестили системним лібералом.

Як на мене, він "сидить" на препаратах, які розширюють його свідомість. Як на мене, ті заяви, які він проголошує, просто не можливі у тверезому розумі,
– переконаний Подоляк.

За словами Подоляка, він неадекватно оцінює своє місце, місце країни. З огляду на посаду цього чоловіка, він мав би досконало вивчити оборонну доктрину.

Повне інтерв'ю із Михайлом Подоляком: дивіться відео

Про яку заяву медвєдєва мовиться

Посіпака владіміра путіна дмітрій мєдвєдєв відзначився черговою цинічною заявою. Цього разу він спробував оббрехати ЗСУ в обстрілах Запорізької АЕС і пригрозив Європі ядерним терором. мєдвєдєв сказав, що ракети та снаряди лягають все ближче до реактора Запорізької АЕС та до сховищ радіоактивних ізотопів.

Детальніше про ситуацію на Запорізькій АЕС

  • росіяни регулярно обстрілюють територію Запорізької АЕС. Голова Запорізької ОВА Олександр Старух зазначив, що в разі аварії на ЗАЕС з трьох областей доведеться евакуювати близько 275 тисяч осіб.
  • Очільник МАГАТЕ Маріано Ґросс розповів, що наразі безпосередньої загрози ядерній безпеці в результаті обстрілів немає, та це може змінитися в будь-який момент. Посадовець вкотре закликав росію припинити військові дії, які можуть вплинути на ядерну безпеку станції. Адже в іншому випадку можуть бути серйозні наслідки.
  • Військовий експерт Олег Жданов вважає, що погрозами щодо підриву станції росія намагається зупинити просування ЗСУ.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов підтвердив, що загроза катастрофи на атомній електростанції – реальна. Він наголосив, що ЗАЕС – найбільша станція в Європі, у якої є 6 блоків.