Реакція Шкарлета на плагіат

Відповідно до таблиці з порівняннями щодо роботи Шкарлета, він запозичив цілі абзаци зі спільної праці Микитенка та Гребенюка. Однак, очільник МОН нічого у цьому кримінальному не бачить. Про це він розповів у коментарі виданню LB.ua.

Зверніть увагу Жодних тісних стосунків з Табачником не було, – Шкарлет

З Микитенком я був виконавцем проєкту з 2011-го року за Міжнародним науково-технічним університетом. Є зареєстрована тема. Це моє авторське право, згідно зі статтею 13 закону "Про авторські права", яка поділяє всі суміжні права між всіма авторами,
– підкреслив Шкарлет.

Водночас він наголосив, що Микитенком має спільний науковий доробок. Тому має право взагалі не посилатись на свої статті, і в науковому світі це є нонсенсом.

Ще один приклад плагіат помітили у монографії Шкарлета – там повністю скопійовано абзаци зі статтями авторства Бугая.

"Є докторант Ружицький (співавтор Шкарлета – 24 канал) в цій статті, і це теж є його науковий доробок. Я стою за загальною редакцією монографії, а загальна редакція передбачає, що я міг би взагалі слова не писати. Я формую концепцію, формую зміст, мету та завдання. Це взагалі не коректно – писати про плагіат в цій частині", – каже Шкарлет.

Більше того, він наголосив, що не є зобов’язаним посилатися на всі статті в інтернеті, а лише на першоджерело. Навіть, якщо його стаття – дослівно скопійована абзацами.

Також посадовець звинуватив журналістку в упередженості та зауважив, що в його працях є квадратні дужки.

Цікаво Шкарлет почав роботу в МОН з цензурування новини про себе: фотодоказ

Приклади плагіату у наукових працях Сергія Шкарлета (Скриншоти взято з сайту "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях)

Головне про Сергія Шкарлета

  • 25 червня Шкарлет став тимчасовим виконувачем обов'язки міністра. Однак спершу його кандидатуру не підтримав профільний комітет Ради.
  • Під Верховною Радою та в містах України протестували проти його призначення.
  • Крім того, на сайті уряду зареєстрували петицію за відставку Шкарлета.
  • Окрім плагіату, його також звинувачують у зловживаннях. Річ у тім, що Чернігівський національний технологічний університет, ректором якого був Шкарлет, купив для його потреб авто за 1,5 мільйона гривень.
  • Також очільник міністерства заявляв про свою підтримку Віктора Януковича, був членом "Партії регіонів".