Про це повідомляє "Вінниця.info".

Сам Кулешов спростовує всі звинувачення на свою адресу. Він переконує, що підприємство "Гніванський кар'єр", на яке посилаються активісти, не має угод з російськими компаніями і прямих поставок у Росію не здійснює.

Читайте також: Авто посольства РФ в Києві облили фекаліями і фарбою: з'явилась реакція відомства

Вінниця Гнівань Кулемов мер кров облили кров'ю
Облитий кров'ю кабінет мера Гнівані

Очевидцем інциденту з мером Гнівані став активіст Андрій Вербецький. Він переконує, що Кулешов каже неправду.

На мою думку, молодих людей надихнуло наше розслідування про причетність і кришування одіозним мером Кулешовим ще одіознішого бізнесмена Берещуку і діяльності "Гніванського кар'єру", який продавав сировину для будівництва Кримського мосту,
– написав у Facebook Вербецький.

У свою чергу Кулешов відправляє протестувальників демонструвати докази відповідних звинувачень у прокуратуру.

Мер Гнівані стверджує, що активісти залили кров'ю весь його кабінет, пошкодивши комп'ютер, документи, вишитий портрет Тараса Шевченка і державний прапор. Завдані збитки чиновник оцінює у 25 тисяч гривень.

Кулешов також порівняв цей інцидент з 90-ми роками минулого століття. Так, за словами чиновника, цього ж дня 3-4 невідомих вивезли до лісу і побили депутата Гніванської міської ради.

"Він вийшов на зв'язок через дві години – його побачили знайомі, коли виходив з лісу і відразу нам передзвонили. Зараз депутат проходить медичну експертизу. Ці події – це шок для місцевих жителів", – сказав Кулешов.

Після інциденту поліція відкрила 2 кримінальних провадження – за фактами хуліганства та розбійного нападу.

Що таке Кримський міст? Росія незаконно збудувала міст через Керченську протоку, який з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Протяжність мосту становить 19 кілометрів.