Вірте ЗСУ, – Маляр

Водночас причетність України до вибуху представниця оборонного відомства наразі не підтвердила.

До теми "Вдарте по Львову і червоні лінії путіна": у росіян палає через удар по аеродрому в Криму

Оскільки російська окупаційна влада Криму вигадували нісенітниці про займання та пожежу на аеродромі, Маляр іронічно зауважила, що Міноборони України не може встановити причину займання. Вона також нагадала росіянам, що курити у невстановлених місцях не можна, а правил пожежної безпеки потрібно дотримуватися.

Факт пожежі може бути використаний країною-терористом в інформаційній війні. Не виключаємо, що окупанти "випадково" знайдуть якісь характерні "шеврон", "візитівку" чи навіть "ДНК". Принагідно звертаємо увагу, що одяг з бавовни дуже гігієнічний,
– зазначила Маляр.

Вона закликала українців зберігати спокій та вірити нашим Збройним Силам.

Що відомо про вибухи у Криму

На аеродромі збройних сил росії біля Новофедорівки 9 серпня пролунали потужні вибухи. Одразу після цього в небі над містом здійнявся величезний стовп диму. Місцеве населення та туристи дуже злякалися "хлопків". Люди почали масово виїжджати з місця вибуху через що на дорогах утворилися затори.

Окупаційна влада Криму заспокоює, що "все в порядку", а "ситуація під контролем", а паралельно оголошує евакуацію з Сакського району. Окупанти заявили, що на аеродромі нібито трапилася пожежа й через це здетонували "кілька" боєприпасів". Водночас місцеве населення повідомило, що боєприпаси продовжують детонувати так гучно, що вікна у їхніх будинках трясуться.

Читайте також Які літаки приймав аеродром "Саки" до вибухів і де розташована Новофедорівка: пояснюємо на карті

На місце події виїхав головний окупант Криму сергєй аксьонов. Він заявив, що ніхто з місцевого населення не звертався по медичну допомогу, а про причини пожежі "говорити рано". Водночас місце удару вже відгородили аж на 5 кілометрів.

Дивіть більше – як мешканці Криму реагували на вибухи на півострові: відео