Перевірка відповідності якості бронежилета здійснюється за стандартом армії США (NIJ Standard-0101.06). Фахівці передбачили усі необхідні випробування та жорсткі умови для постачальників, повідомила пресслужба Міноборони.

Варте уваги: В Україні розробили дві надпотужні великокаліберні гвинтівки: відео

Що відомо про розробку

"Бронежилет модульний" ТС А01XJ.29423-287:2020 (01):

  • має модульну структуру;
  • складається з базової конструкції, яка може мати додаткову комплектацію захисними елементами;
  • зберігає балістичні властивості після замочування – як на 1 годину за ДСТУ, так і відповідно до STANAG 2920 – на 24 години у морській воді.
  • виготовляють як з металевими, так і керамічними жорсткими бронеелементами;
  • має диференційний рівень захисту: 2 рівні протикульної стійкості в місці розташування жорстких бронеелементів у комплекті з базовим чохлом БМ з м'якими балістичними пакетами.

Військові випробування бронежилетів провели у Центрі спеціального призначення Військової служби правопорядку ЗСУ. З метою перевірки балістичної стійкості дослідних предметів їх передали до Науково-випробувального відділу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Вже у 2021 році проведуть закупівлі бронежилетів для потреб Збройних Сил України. Це – загальновійськовий бронежилет, призначений для виконання повсякденних бойових завдань. Його основний споживач – Сухопутні війська,
– відзначив Міністр оборони України Андрій Таран.

Читайте також: На зразок DARPA: в Україні створять Агентство оборонних технологій – деталі