З моменту оголошення мобілізації, зауважимо, пройшло лише три дні. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на росЗМІ.

Цікаво У Бурятії повістки отримують навіть покійники, а вчителі розносять їх по ночах

У селі залишилися лише жінки

Загалом, згідно з росЗМІ, на службу в армію призвали 59 чоловіків.

Сьогодні ходили дворами та роздавали повістки. У понеділок треба прибути до військкомату,
– розповіло джерело росЗМІ.

У сусідніх селах ситуація майже така сама. Ба більше, почали надходити повідомлення про мобілізацію громадян, які, згідно з указом путіна, не підлягають призову. Наприклад, у Бурятії заявили, що військкомати помилково вирішили мобілізувати 70 багатодітних батьків і громадян, які не служили.

Часткова мобілізація: що відомо

  • Володимир путін оголосив часткову мобілізацію в росії 21 вересня. Як розповідав глава міноборони сергій шойгу, кремль планує мобілізувати до 300 тисяч осіб.
  • Попри заяви влади, є підстави вважати, що справжня кількість людей, яких планують кинути на війну в Україну, може сягнути понад 1,2 мільйона осіб. Зокрема, це дозволяє зробити 7-й засекречений пункт, у якому йдеться про кількість людей, що підлягають мобілізації. Його разом з указом не опублікували.
  • Випадки вибіркової мобілізації у росії не поодинокі. В Інституті вивчення війни помітили, що кремль, ймовірно, переважно мобілізує неетнічних росіян та іммігрантів. Частіше військову службу пропонують для тих середньоазійських іммігрантів, які отримали російське громадянство протягом останніх 10 років.

Варте уваги – путіна зловили на брехні щодо мобілізації: дивіться відео